info@klempirstvi-viktor.cz | Tel: +420 777 233 882

Vítejte!

Vítejte na nových internetových stránkách firmy Petr Viktor - klempířství, pokrývačství. Zabýváme se klempířskou a pokrývačskou činností. Naše působnost je především v Jihomoravském kraji v okolí Brna - Brno město i Brno venkov. Potřebujte-li novou střechu, přístřešek, střešní okno nebo "jen" opravu či modernizaci jste u nás správně! Děkujeme za Vaši návštěvu! Věříme, že Vám stránky poskytnou potřebné informace a těšíme se na případnou spolupráci.

Petr Viktor - majitel


Izolace plochých střech

Realizace plochých a šikmých střech

K plochým i šikmým střechám používáme tepelně izolační materiály od certifikovaných výrobců Bachl, Dektrade, Orsil, Isover, Rockwool. Mezi používaný materiál patří expandovaný stabilizovaný polystyrén, extrudovaný polystyrén, minerální vlny, polyuretan a další. Kotevní a klempířské prvky dodáváme od certifikovaných výrobců dle technologických potřeb konkrétní realizované střechy.

Rekonstrukce odvětrání budov

Pro rekonstrukce nadstřešních částí odvětrání budov používáme výrobky LOMANCO od distributora ABC American Bohemian.

Materiály

Při realizaci zakázek používáme tyto druhy hydroizolačních a tepelně izolačních materiálů:
folie mPVC, PE, EPDM, ECB
(např.Protan, Fatrafol, Thermofol, Sarnafil, Penefol, Sikaplan, Alkorplan, Cosmofin, Novotan...)
asfaltové pásy modifikované a oxidované
(např. Elastek, Icopal, Dehtochema, Bauder, Busscher Hoffmann, Vedag, Siplast, Index...)
polystyreny pěnové, extrudované, spádové, kašírované
(např. Bachl, Polydek, Roofmate, Styrodur...)
minerální vlákna, pěnové sklo
(např. Orsil, Nobasil, Isover, Rockwool...)

Izolace plochých střech

Provádíme kompletní realizace plochých střech včetně světlíků, klempířských prací, hromosvodů
• průmyslových hal a objektů
• administrativních budov
• panelových a obytných domů
• rodinných domů, teras a balkonů

Ploché střechy

Firma Vám pomůže vyřešit problém v oblasti izolací plochých střech všech typů včetně klempířských,zateplovacích,světlíkářských a hromosvodářských prací. Zaměřujeme se především na aplikaci systémů na bázi měkčeného PVC,který se dnes nejčastěji používá při rekonstrukci střech.Životnost krytin převyšuje poskytovanou desetiletou záruku a klempířské prvky z poplastovaného plechu nevyžadují žádnou údržbu. Ověřená délka životnosti fólie činí 40 let, přičemž životnost prověřená laboratorními zkouškami na kombinované namáhání od ozónu Uva,Uvb, zmrazovací cykly apod.dosahuje 70 let. Odolnost proti průrazu a pružnost si materiál zachovává i při nízkých teplotách až 25°C.Systém je vhodný pro provádění „zelených,vegetačních“ střech nebo tak zvaných „obrácených střech“.

Rekonstrukce střešního pláště

Při renovaci střech fóliovým hydroizolačním systémem může být folie kladena na všechny běžné podklady (beton, panely, ocelové konstrukce, dřevo, tepelné izolace všeho druhu) i na původní (např. asfaltovou) krytinu. Obnova hydroizolační funkce střechy se provádí pomocí nové povlakové krytiny z PVC fólie. Tento systém, který je dlouhodobě ověřen jak na stavbách v ČR, tak v ostatních evropských i mimoevropských státech. Je založen na kvalitě zdvojené hydroizolační fólie z měkčeného PVC. Mechanické kotvení a podkladní syntetická textilie zajišťují "dýchání " střešního pláště, zabraňují vzniku boulí, umožňují odvedení stávající vlhkosti mimo konstrukci střechy. Při rekonstrukci je vhodné provést zateplení střešní konstrukce ať už pěnovým polystyrenem či minerální vatou Vám přinese úsporu nákladů na vytápění.Samozřejmě takto provedený systém je pochůzný a stává se pro Vás zcela bezúdržbový po celu dobu životnosti.

Z hlediska snižování nákladů na spotřebu energie ze strany státu je vhodné při rekonstrukci hydroizolace střechy provést tepelnou izolaci střechy. Takto provedený systém je plně pochůzný a po celou dobu životnosti zcela bezúdržbový. Ověřená délka životnosti fólie činí 40 let, přičemž životnost prověřená laboratorními zkouškami na kombinované namáhání od ozónu Uva,Uvb, zmrazovací cykly apod.dosahuje 70 let.

Klempířské výrobky z poplastovaného plechu ( Viplanyl ) nevyžadují nátěry ani jinou údržbu. Viplanyl - poplastovaný plech | Klempířství Petr Viktor

Realizované projekty

Fotogalerie námi realizovaných zakázek najdete v této části webu. Po kliknutí se načte fotogalerie.

Petr Viktor - klempířství, pokrývačství
Petr Viktor - klempířství, pokrývačství
Petr Viktor - klempířství, pokrývačství